Canon – tonery doskonałe?

Nieraz każdy zastanawia się, jaki wybrać toner do swojej drukarki Canon. Czy lepiej jest zainwestować o oryginalny toner Canon, czy może tańszy zamiennik? Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, warto jednak spojrzeć na argumenty samego Canona, mające przemówić za ich tonerami.

1.Jakość wydruku
Otóż przede wszystkim firma wskazuje na to, że oryginalne tonery gwarantują najlepszą jakość druku zarówno w przypadku zwykłych dokumentów tekstowych, jak i wizytówek, fotografii, plakatów itp. Rozważając ten argument warto pomyśleć nad tym, czy rzeczywiście wysoka jakość jest tak istotna czy też nie.

2. Nieestetyczne pogrubienia czy linie?
Ten punkt wiąże się bezpośrednio z wcześniejszym. Firma Canon gwarantuje, że tonery Canon umożliwiają równomierne drukowanie – żadna literka nie będzie nawet trochę grubsza. Tu ponownie pojawia się pytanie, czy jest to bardzo ważne.

3. Czystość na stanowisku pracy
Kolejny punkt, jaki porusza firma Canon to, że nie będzie na pewno żadnego problemu, że jak ktoś dotknie wydruku, to coś się rozmaże. Co więcej – tonery nie emitują podczas pracy ozonu i są całkowicie nieszkodliwe.

4.Recykling
Ponadto firma Canon deklaruje, że tonery Canon po zużyciu nie są wyrzucane, lecz poddawane recyklingowi. To może być ważny argument dla osób dbających o naturę i żyjących ekologicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *